Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

 • AGRISORB

  20,00100,00 Vrátane DPH

  Práškový koncentrát určený na prípravu ochranného koreňového hydrogélu, ktorý chráni korene rastlín pred zaschnutím pri presadzovaní, preprave a skladovaní, ako aj na zvýšenie vodnej kapacity pôdnych substrátov.

 • CERVACOL EXTRA 5kg

  29,99 Vrátane DPH

  Je repelent na ochranu listnatých a ihličnatých sadeníc v škôlkach a na ochranu lesných drevín pred zimným odhryzom vo forme pastovitej disperzie charakteristického zápachu a farby, na báze kopolyméru styrénu a esteru kyseliny akrylovej s minerálnymi prísadami.

   

 • IT Ecolure Clasic

  IT Ecolure Clasic

  4,95 Vrátane DPH

  Feromónový prípravok

   

   

 • ECOTRAP

  Lapač ECOTRAP

  20,00 Vrátane DPH

  Univerzálny, selektívny všesmerový bariérový feromónový lapač na monitorovanie a hromadný odchyt škodcov zo skupiny podkôrneho a drevokazného hmyzu (čeľaď Scolytidae). Pri výbere správnej pozície je každá jeho orientácia správna. Vyrába sa z pružného plastu. Nárazová plocha bariér  5550 cm2 umožňuje odchyt vysokého počtu škodcov. Je samosvorný a kompletizuje sa jednoduchým nasúvaním častí. Inštaluje sa na dvojicu kolíkov tak, aby bol lievik s pascou vo výške min. 80 cm nad zemou. Priehľadnú pascu pevne držia zarážky, dá sa však ľahko demontovať pri pravidelných odberoch úlovku.

  Životnosť lapača pri nepretržitom nasadení v teréne je min. 4 roky. Možnosť výmeny poškodených súčiastok ju výrazne predlžuje.

   

 • PCIT Ecolure Clasic

  8,10 Vrátane DPH

  Feromónový prípravok

   

   

 • SANATEX VS 10l

  52,00 Vrátane DPH

  Pomocný prípravok na ošetrovanie rán spôsobených mechanickým poškodením lesných drevín.
  Prípravok SANATEX VS je pastovitá hmota, hnedej farby, charakteristického zápachu.

 • TRICO

  139,40 Vrátane DPH

  Trico® prináša efektívnu ochranu proti srnčej a jelenej zveri, dlhotrvajúci účinok, úsporu nákladov a silne odpudivý zápach. Veľmi odolný voči vplyvu počasia, a môže sa aplikovať aj chrbtovým postrekovačom.

 • Zástupný

  WAM EXTRA Ružový 5 kg

  35,00 Vrátane DPH

  Náterový repelentný prípravok na ochranu lesných ihličnatých a listnatých drevín proti jesennému a zimnému obhryzovaniu v čase vegetačného pokoja vysokou zverou, srnčou, jeleňou i danielou, zajacmi a králikmi. Má pastovitú konzistenciu a je charakteristický zápachom.