WAM EXTRA RUŽOVÝ

 39.00

Náterový repelentný prípravok na ochranu lesných ihličnatých a listnatých drevín proti ohryzu zverou

Cena 7,40 Eur za 1 kg

Aplikačná dávka: 2 – 5 kg/1 000 sadeníc

Kategória:

Popis

Náterový repelentný prípravok na ochranu lesných ihličnatých a listnatých drevín proti jesennému a zimnému obhryzovaniu v čase vegetačného pokoja vysokou zverou, srnčou, jeleňou i danielou, zajacmi a králikmi.

Má pastovitú konzistenciu a je charakteristický zápachom. Účinnou látkou je kremenný piesok a prísadou sú minerálne látky, ktoré po zaschnutí na listoch a konároch vytvárajú hrubozrnnú, poréznu ochrannú vrstvu. WAM EXTRA vytvára po aplikácii na povrchu ihlíc, kôry a listov dobre priľnavý, gélovitý, porézny povlak. Nápadný ružovočervený povlak je po zaschnutí trvalo odolný voči poveternostným vplyvom a zaručuje ochranný účinok  6 – 7 mesiacov. Pridaním substancie brániacej prežúvaniu sa dosiahne vysoký stupeň ochrany a aj pri dlhoročnom používaní je rezistencia na tento prípravok v podstate vylúčená.

Aplikačná dávka: 2 – 5 kg/1 000 sadeníc

Aplikácia na jeseň a v zime (u listnatých po opade lístia). Terminálny výhonok sa ošetrí súvislou, rovnomernou tenkou vrstvou v dĺžke min. 10 cm. Pri ohrození srnami terminál natrieť po celej dĺžke. „NEZABETÓNOVAŤ“ terminálny pupeň.

Spotreba v uvedenom rozsahu závisí od veľkosti rastliny a hustoty ihličia

Aplikácia: gumené rukavice, štetec zárohák 

Upozornenie: Dôkladné zaschnutie prípravku je dôležité pre trvanlivosť náteru, preto neaplikujte na mokré alebo zmrznuté rastliny, t. j. neaplikovať v hmle, za mrazu, alebo v daždi!

WAM EXTRA – bezpecnostna karta

WAM EXTRA – etiketa

Možno by sa Vám páčilo…